Deze helden hebben zich aangemeld voor de Langweer Cold Race 2020

 

Team naam:Naam team leden:
WâldsilersCoen Busscher, Jan Nijhuis, Hendrik-Wietze de Haan, Sjoukje Tadema
De schippersRemy Droesbeke, Gerrit de Vries, Jeffrey Fluiter, Niels Fluiter
1-2-3 coldFred Buné, Albertine Buné, Marcel de Koster, Wim Nieland
De Woerdense zeilersMaurits van der Snoek , Bas Ettema, Sander van der Neut, Dion Rensenbrink
BiermomentKoos Hoogenboom, Maicol Kuijt, FJ Hajer, Frits Breekveld
Snelle Jelles Gerrit de Vries
KlaverklappersChris van den Berg
IJskoude Klavertjes Annelies Schoenmakers, Ruth Siertsema, Robert van Twiller, Peter de Koeyer.
Sipelsop Marco Haga, Marijke Dinkla
TiemieGert Groenwold, Marnix Stel, Jan Andringa
Zeg maar GroningenArthur Kluppel, Oscar Kluppel, Wouter Westerhoff, Thomas Slijkhuis
Lolkema 1Hidde, Geert, Nynke
Sail la vieElsemieke van der Heijden, Robyn Havekotte, Yvette Frey en Robin Rahusen
Joehoe uut BresjesFerdinand Dees, Joska Muller, plus vriendjes en vriendinnetjes
The Black PearlsDaan Bakker, Lara Hul, Thijs de Jong, Maarten Woord, Timo Laagland
Hoppathee Jan Woudstra, Marten Mulder, Jelle van Der Kolk, Werner Ritmeester
De studenten van tegenwoordigWillem Mulders, Tim Doppenberg, Michiel Meeuwisse, Matthijs de Jong
Team Jagermeister Nanning Nieuwenhuis, Rutger Sonsma, Paul Galama, Hessel Sappé
Weversstreek 1Bob, Jim, Flip, Hidde van Tongeren
Weversstreek 2Eveline, Harmen, Marije, Jos
Tandje derbijDominique de Jel, Bernd de Cneudt, Bas Hemmes, Martine Schaeffers
ZeistpegelsRobert Jan de Boer & 3 anderen
De Kâlde KletsKris van der Velde, Leo Boermans, Remco Kraan, Jeroen Rijpma
Fynch-HattonMarcel Ton Adriaan Stijn
Het SnoeiteemRogier Lecluse, Derk Noordhuis, Thijs Hoefsmit, Bart Hofenk
NientjeNina Gombert, Sander Breethof, Arno Dijksterhuis, Thomas Graaff
Ut zit van binnenRimmer Bles, Bennie Arema, Tijn Stapersma , ,Marvin Rijpkema
ColddiggersJan Willem v Oostveen, Merel v Oostveen, Paul Heinen, Irene van Oostveen
De DekslettenKaren Silvius, Jessie van Hattum, Annemiek Silvius, Nina van Hattum
LayamRon Hoogkamp, Henk Hoogkamp, Harmke vd Meulen, Eric Hoogkamp
Boeie! KoudumHenk Speerstra, Klaas de Koe, Anita Zijlstra, Jolanda Zijlstra, Egbert de Boer
Harlingen HardestJoska, Dominik, Rutger, Victor
Suskes Anne Bergsma, Alisa Stekelenburg, Martje Bergsma, Laura Stekelenburg
Team HeidiLucas Hoeve, Harmen Neidig, Jeroen van Dijk, Roland van der Heijden
Waldwiif 1Tim Roosgeurius, Sjouke Veenstra, Stephanie Roosgeurius, Alinda Roosgeurius
De SipelsilersRegina de Vries, Walter de Vries, Boudewijn Kars, Warner de Jong
Bottoms upHenk de Wit,Guy Lamberti, Otto Beelaerts,
De BorrelbootFloris Alberda van Ekenstein, Douwe Tichelaar, Yannick Hoff, Job Lokin
Loef
Lij
RaketjeMaartje Hoogkamp, Tessa van Tilburg, Germen Geertsma, Nienke Hoogkamp
Balletje MayoHans, Bart, Stef, Marco
Bakboord stuurboord overboord Sjon Roosgeurius, Bjorn Rinsema, Erik Bergsma, Magreet Tadema, Reserve Karst Fontein
De kaldklommersJannie Koopman, Ymie Zijsling, Marjan Hoekstra, Wyp de Boer
The Game ChangersMarco Nijholt Beau Nijholt Auke Swart Jorn Swart
VolgasDani de Vries, Joran Wagenaar & nog 2 gasgevers.
Ottenhome Heeg CrewJan IJben Johan Potma Jan de Jong Jochum van Tuinen
Team Lolkema 3Martzen Swierstra, Femke Austie, Marnix Reijgersberg, Crijn Sijpkens
Langwarder boysNick, Willem, Alex en Frank
Dorstlessers Jeroen Pietersma, Johannes Zwerver, Hidde Dijkstra en Lute Bles
Deviatie
De dûkboat
Sailing chickiesKirsten, Mirjan, Florence, Diane
Langweer 1Dolf Collee, Vivianne Collee, Auke de Jong en Bart van Roesel
Tapperij kanjers team 1Nog niet bekend
Tapperij kanjers team 2Nog niet bekend
De ManniesGuus Mannaerts, Marieke Mannaerts, Liselotte Mannaerts, Maarten Mannaerts
wapen van langweerJeen, Sjaco, Marcel, Gabe
Sailing SkippersRinus, Arend,Robin,Willem
Drie gebroeders en het zusje Sietse Jan, Robert, Sietse, Romano
Dreamteam 2.0Sies, Marga, Elsemieke, Marleen
Alle Hensen aan dekAstrid Hensen, Henk Hensen, Alexander Hensen, Renate Hensen
De Jonge
Het Wapen van IJlstJohn, Sytse en 2 chicks!
Brandweer LangweerRolf de Leeuw, auke Johannes Sonsma, wolter Seinen, ulrike boertjens
Carpe Noctem 1Lars Rezelman, Jeroen Kwee, Philip Taapken & Pieter Duyvis
Vinea team 1Team 1
Team Vinea 2Team Vinea 2
Team Vinea 3Team Vinea 3
Team ZijmPaul Zijm, Jelle van Goinga, Renske Zijm, Ardie van Goinga
Harkemase BoysPoppe, Groen, Flex, Sipko
Lolkema 2Bert Lolkema, Ilse Groenendijk, Ton de Rond, Doke de Rond-Hermsen-Lolkema
Xapa2-teamJos Groffils, Ward Renckens, Gunther Vandezande, Dirk Moerenhout
We’ll rock you Jan Brinksma, Jurjen Faber, Floris Kooistra, Tinus Feenstra
Ladies circle 57Sybrich Velzel, Nanna Spakler, Esther van t Noordende, Mariska Dressler
Ladies Circle 57 2Ursula Kok, Siska van Uden, Esther Tiggelman, Nathalie Beukers
Team Aartsen 1Gerard Aartsen, Julia Aartsen, Machteld Smits, Olivier den Ouden
Team Aartsen 2Martien Aartsen, Maaike Agricola, Katinka Tuinstra, Bastiaan Aartsen
BuitenademJetze, Auke, Linda, Bianca
NegentienJan Sinnige, Peter-Bob Smits, Vincent de Vries, ntb
Skûtsje StrúnersThomas, Robin, bemanning volgt
MesacosaJan Willem Keuning, Jaap Mooiweer, Wim Luursema, Dick Korpel.
Sailing Chickies 2Nikkie, Marieke, Anne, Wiep.
Something CoolMathijs Brandjes, Janneke Brantjes, Henk Jan Elert,
De Beuker inBerend Beuker, Fimme Brouwer, Roelie Kramer, Klaasje van der Berg
Goofy-klycJos Groffils, Kim Hoogmarters, Dirk Moerenhout, Wart Renckens
Charlotte 2Kees Walinga, Jeroen de Boer, Misaël Lichthart, Jurjen van der Zee
Niffo'sJappie Visser. Sjouke dijkstra, Henk de Boer, Hotze Venema.
Hoppathee 2Minne Bonnema, Mark Hofstra, Patrick Damstra, Jaap Cuperus,
Thumbs UPMark de Groot, Arno Overgaauw, Andre van Vliet , Maarten.....
#shavingisforpussyWaldo Tjebbe Joost Eelco
CCZ Jan Mannaerts, Joost Meijs, Huib van Zeil, Maurice de Rooij
Henk de TankMyrthe Veen
Blauwe swanemeerGovert Versteeg, Philip Minnema, Jacob de Vries, Wiebe vd Berg

 

Bijgewerkt 16 augustus 2020 om 15.00 uur