De volgende helden hebben zich ingeschreven voor de Langweer Cold Race 2020

  1. Team Lolkema 1
    Hidde de Vries, Geert, Nynke Swierstra, Harm Edens
  2. Team Lolkema 2
    Bert Lolkema, Ilse Groenendijk, Ton de Rond, Doke de Rond-Hermsen-Lolkema
  3. Vinea team 3
  4. Nientje
    Arno Dijksterhuis, Nina Gombert, Sander Breethoff & Thomas Graaff
  5. Bottoms Up
    Robert van der Bend, Henk de Wit ,Otto Beelaerts & Guy Lamberti
  6. Weversstreek 1
    Bob van Tongeren, Jim, Flip & Hidde van Tongeren
  7. Weversstreek 2
    Eveline, Harmen, Marije & Jos
  8. Studenten van Tegenwoordig
    Tim Doppenberg, Michiel Meeuwisse, Matthijs de Jong & Willem Mulders
  9. Team Heidi
    Harmen Neidig, Roland van der Heijden, Lucas Hoeve & Jeroen van Dijk
  10. Snelle Jelles
    Gerrit de Vries
  11. Team Jägermeister
    Nanning Nieuwenhuis, Hessel Sappé, Rutger Sonsma & Paul Galama
  12. Waldwiif 1
    Tim Roosgeurius, Stephanie Roosgeurius, Alinda Roosgeurius & Sjouke Veenstra
  13. Sipelsop
    Marco Haga, Marijke Dinkla 
  14. The Black Pearls
    Daan Bakker, Thijs de Jong, Lara Hul, Maarten Woord & Timo Laagland
  15. Colddiggers
    Jan Willem van Oostveen, Irene van Oostveen Merel van Oostveen & Paul Heinen
  16. De schippers
    Rémy Droesbeke, Niels Fluiter, Jeffrey Fluiter & Gerrit de Vries
  17. Klaverklappers
    Chris v/d Berg
  18. Balletje Mayo
    Marco, Stef, Hans & Bart
  19. Raketje
    Nienke Hoogkamp, Maartje Hoogkamp, Tessa van Tilburg & Germen Geertsma
  20. Drie gebroeders en zusje
    Sietsejan Rypkema, Robert de Jong & Sietse vd Molen & Romano
  21. Sailing skippers
    Arend W. de Boer, Rinus de Jong,Robin & Willem
  22. Sailing Chickies
    Kirsten Buitenga, Florence de Jong, Mirjam & Diane
  23. Dorstlessers
    Jeroen Pietersma, Hidde Dijkstra, Lute Bles & Johannes Zwerver
  24. IJskoude Klavertjes
    Annelies Schoenmakers, Ruth Siertsema, Robert van Twiller, Peter de Koeyer
  25. Team Biermoment
    Koos Hoogenboom, Frits Breekveld, FJ Hajer & Maicol Kuyt
  26. De Kâlde Klets
    Kris van der Velde, Jeroen Rijpma, Leo Boermans & Remco Kraan
  27. Zeistpegels  
    Robert Jan de Boert
  28. Teamie
    Jan Andringa,  Marnix Stel & Gert Groenwold
  29. Het Snoeiteam
    Robert Lecluse, Derk Noordhuis, Thijs Hoefsmit, Bart Hofenk
  30. Ottenhome Heeg Crew
    Jan IJben, Johan Potma, Jochem van Tuinen & Jan de Jong
  31. Alle Hensen aan dek
    Henk Hensen, Astrid Hensen, Renate Hensen & Alexander Hensen
  32. Vinea Team 2
    Sjouke van den Berg en nog 3 anderen
  33. Woerdense Zeilers
    Maurits van der Snoek, Bas Ettema, Sander van der Neut & Dion Rensenbrink
  34. Boeie! Koudum
    Henk Speerstra, Anita Zijlstra, Egbert de Boer, Klaas de Koe & Jolanda Hospes
  35. De Deksletten
    Karen Silvius, Jessie van Hattum, Annemiek Silvius, Nina van Hattum
  36. Wâldsylers 
    Coen Busscher, Jan Nijhuis, Hendrik Wietze & Sjoukje Tadema
  37. 1-2-3 cold
    Fred Buné, Marcel de Koster, Wim Nieland & Albertine Buné
  38. Brandweer Langweer
    Rolf de Leeuw, Auke Sonsma, Wolter Seinen & Ulrike Boertjens
  39. Tapperij Kanjers 1
    Familie Wijngaards
  40. Tapperij Kanjers 2
    Jan & Jan
  41. De Suskes
    Anne Bergsma, Martsje Bergsma, Laura Stekelenburg & Alisa Stekelenburg
  42. Joehoe Uut Bresjes
    Ferdinand Dees, Joska Muller
  43. Dreamteam 2.0
    Marga Poot, Marleen Uilkema, SIES Uilkema & Elsemieke
  44. Team Lolkema 3
    Marnix Reijgersberg, Femke Austie, Crijn Sijpkens & Martzen Swierma 
  45. Sail la Vie
    Robin Rahusen, Yvette Frey, Elsemieke van der Heijden & Robyn Havekotte
  46. Vinea team 1
    Hugo Mensink & nog 3 anderen
  47. Carpe Noctem 1
    Jeroen Kwee, Pieter Duyvis, Philip Taapken & Lars Rezelman
  48. Layam
    Ron Hoogkamp, Henk Hoogkamp, Harmke v/d Meulen & Eric Hoogkamp
  49. De BorrelBoot
    Floris Alberda van Ekenstein, Douwe Tichelaar, Yannick Hoff & Job Lokin
  50. Café Wapen van Langweer
    Sjaco Veltman, Marcel Waterlander, Gabe de Vries & Jeen de Weerd
  51. Een tandje derbij
    Dominique de Jel, Martine Schaeffers, Brend de Cneudt & Bas Hemmes
  52. Ut zit van binnen
    Rimmer Bles, Marvin Rijpkema, Bennie Arema & Tijn Stapersma
  53. Team Loef
    Simone Kippers, Anneloes Robben, Wieteke Kruis & ….
  54. Team Lij
    Dorette, Vincent, Stefan & ….
  55. Harlinger Hardest
    Joska Moen, Rutger Lugies, Dominik & Victor
  56. Fynch-Hatton
    Ton Enthoven, Marcel v. Maurik, Adriaan & Stijn
  57. De Sipelsilers
    Regina de Vries, walter de Vries, Boudewijn Kars & Warner de Jong
  58. Langwarder Boys
    Frank Oerlemans, Nick de Jong, Alex Spannenburg & Willem Zwaga
  59. Wapen van IJlst
    Sytze de Vries, John Modderman en nog 2 mooie vrouwen
  60. De Mannies
    Guus Mannaerts, Marieke Mannaerts, Liselotte Mannaerts & Maarten Mannaerts
  61.  Bakboord Stuurboord Overboord
    Sjon Roosgeurius, Bjorn Rinsema, Erik Bergsma, Margreet Tadema, Karst Fontein
  62.  De Kaldklommers
    Nils van der Plas, Kees Jan Rietveld, Alon Ehrlich & Joost van der Plas
  63. Team Hoppathee
    Janny Koopman, Ymie Zijsling, Marjan Hoekstra, Wyp de Boer
  64. Team Langweer 1
    Dolf & Vivianne Collee, Auke de Jong & Bart van Roesel
  65. Volgas
    Dani de Vries, Joran Wagenaar & nog 2 gasgevers
  66. De Dûkboat
    Sjoerd Hofland
  67. De Jonge
    Jetze de Jong
  68. Deviatie
    Onbekend
  69.  The Gamechangers
    Marco Nijholt, Beau Nijholt, Auke Swart & Jorn Swart

Laatste update: 12.00 , 19 november 2019